Epic Summoners: Kahramanlar Savaş

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut240.2 MB
  • Sürüm1.0.32
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciFeelingtouch HK
Epic Summoners mobil oyunu iyilerin ve kötülerin karşı karşıya geldiği heyecanlı bir oyundur.

Epic Summoners: Kahramanlar Savaş mobil oyunu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz başarılı bir mücadele oyunudur. Oyunumuzda sizde düşmanlarınıza karşı kıyasıya bir savaşın içerisine girebilirsiniz. RPG oyun tarzında dahil olacağınız bu eşsiz karşılaşmalarda kendi takımınızdaki karakterleri güçlendirerek savaş da daha başarılı bir performans sergileyebilirsiniz. Bu sebeple oyunda ki ilk hedefiniz güçlü bir ekip kurarak her geçen gün kendinizi geliştirmeye çalışmak. 

Basit ama etkili bir strateji savaş evde veya yoldayken bu eşsiz mücadelenin bir parçası olabilirsiniz. Bunun için çok bir şeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken oyuna sahip olmak. Muhteşem görsellerin tadını çıkartın ve eğlencenize bakın. Kendi yönlendirdiğiniz karakteri her geçen daha da güçlendirerek savaş da başarı elde etmek için elinizden geleni yapın. Bu sizin zaferiniz. Kazanmak sizin elinizdedir. 

Kendi adamlarınızı savaş sahasında stratejik bölgelere yerleştirerek hareket edin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı daha güçlü bir performans sergilemenin keyfini çıkartın. Epic Summoners mobil oyunu biraz zor fakat eğlencesi bol bir mobil oyundur. Bu sebeple sizlere eğlence sunmakta birinci dereceden etkili bir uygulamadır. 

Epic Summoners: Kahramanlar Savaş indir